Kapcsolódás...

Tesztmérnök

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Kapcsolat Kulcsár Viktória
Referencia szám 34801

Autóelektronikai gyártásban élenjáró partnerünk számára keresünk ambíciózus, fejlődni vágyó

Tesztmérnök
munkatársakat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Teszberendezések üzemeltetése és felkészítése új termékek gyártására;
  • Tesztprogramok, teszteljárások fejlesztése;
  • Gépdokumentációk, tesztelési utasítások készítése;
  • Szoftver- és hardverfejlesztési csoportokkal történő együttműködés tesztelési eljárások kapcsán;
  • Gyártásban és szervízben dolgozó kollegák munkájának támogatása;
  • Tesztberendezések hardver-és szoftverfejlesztése és optimalizálása.

Követelmények

  • Villamosmérnök végzettség;
  • Angol és/vagy német középfokú, legalább társalgási szintű nyelvtudás;
  • Ideálisan méréstechnikai és digitális ismeretek;
  • Hasonló területen (tesztmérnök és/vagy autóipar) szerzett 1-2 éves tapasztalat.

Partnerünk színvonalas munkakörnyezetet, vállalaton belüli karrierlehetőséget, rugalmas munkaidőt, szakmai és nyelvi képzéseket, és korrekt, több elemből álló kompenzációs csomagot biztosít munkatársainak.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Pályakezdő | Villamos |