Tesztmérnök

Referencia
101-10-42686

Az egyik budapesti multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk Senior és Junior Tesztmérnök kollégákat több területre is.

Ha rendelkezel villamosmérnök végzettséggel és nem okoz problémát C nyelven programozni, akkor várjuk jelentkezésed !

Milyen feladatok várnak rád ?:

  • Tesztberendezések kezelése és a gyártás során elkészült részegységek tesztelése;
  • Selejtek vizsgálata és hibafeltárás;
  • Mérőberendezések használata és mérési folyamatok fejlesztése;
  • Szükséges dokumentációk és elemzések elkészítése.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel befejezett, vagy utolsó félévben lévő villamosmérnök tanulmányokkal;
  • Erős elektronikai ismereteid vannak és a kapcsolási rajzok sem fognak ki rajtad.
  • Szereztél már tapasztalatot C programozási nyelvben;
  • Nem okoz problémát az angol nyelv használata.
Előnyök

Amit partnerünk ajánl:

  • Alapbéren felüli cafetéria és bónusz rendszer;
  • Magán egészségügyi támogatás;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség;
  • Ipar 4.0-ás környezet támogató csapattal.