Kapcsolódás...

Műszakvezető

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 4-30-37413

Könnyűipari szektorban tevékenykedő partnercégünkhöz keresünk az alábbi munkakörbe új kollégát:

MŰSZAKVEZETŐ

A pozícióban a következőkre lehet számítani:

  • az előírt termelési tervek betartatása közvetlenül a gyártásban
  • 30-40 fős termelési csapat koordinálása három műszakos munkarendben
  • problémamegoldó képességed kamatoztathatod a mindennapok során
  • szerepet vállalsz majd a beosztottak teljesítményértékelésében és kompetenciáik fejlesztésében
  • és ha mindezen feladatokat az átlagnál jobban ellátod, a cégen belül van hová fejlődnöd!

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Követelmények

  • Középfokú szakmai végzettség
  • Min. 1-2- éves emberek irányításában szerzett tapasztalat gyártó környezetben
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előny
  • Proaktív, terhelhető személyiség

Előnyök

  • Jutányos bérezés
  • Tiszta gyártási környezet
  • Támogató vezetés

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

| Foreman