Műszakvezető

Referencia
4-10-40593

Dán hátterű gyógyszeripari partnercégünk a készítmények csomagolásáért felelős. Jelenleg bővülés előtt állnak és új szervezeti szintet alakítanak ki, így elsők között töltheted be ezt a teljesen új MŰSZAKVEZETŐ pozíciót.

Ezek lesznek a mindennapi feladataid:

  • Kb. 30-40 fős termelésért felelős csapat napi munkájának koordinálása, összeszervezése és ellenőrzése;
  • Határidők, munkautasítások betartatása;
  • Sürgős megrendelések beillesztése a termelési tervbe;
  • Gyártás során felmerülő hibák beazonosítása, dokumentálása;
  • Termeléssel kapcsolatos adminisztráció, riportok készítése a termelési eredményről, selejtszámról;
  • Együttműködés a termelésvezetővel, társterületekkel.

Műszakrend: 12 órás, folyamatos munkarend 7:00 – 19:00

Követelmények

Téged keresnek ha:

  • csoportvezetőként szereztél már legalább 1 éves tapasztalatot;
  • gyártási környezetben eltöltöttél már néhány évet;
  • tudod vállalni a folyamatos, 12 órás munkarendet (egyik héten 4 munkanap, másik héten 3 munkanap)
  • ANGOL nyelvtudásod ERŐS ALAPFOKÚ, azaz írásbeli feladatok, olvasás-értés nem okoz számodra gondot;
  • magabiztosan kezeled az Excel táblázatokat;
  • mindenkivel megtalálod a közös hangot és egészében tudod látni a folyamatokat, összefüggéseket;
  • min. középfokú végzettséggel rendelkezel;
Előnyök

Munkádért cserébe:

  • jó fej csapattal, jó hangulatban telhetnek a mindennapok;
  • 100%-os az utazástámogatás vidékről is!
  • negyedéves bónusszal, cafeteriával vagy készpénzes juttatással gazdagodhatsz alapbéren felül;
  • vezetői tréningeket biztosítanak, hogy még jobb csoportvezetővé válj;
  • éves értékelés alapján bérfejlesztésekre is számíthatsz;
  • magánegészségügyi szolgáltatást biztosítanak.