Kapcsolódás...

Könyvelő (Budaörs)

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34865

Energia szektorban működő, multinacionális partnerünk számára keresünk könyvelő kollégát Budaörsre.

Feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Az üzleti tevékenység naprakész, pontos, teljes körű és a vonatkozó jogszabályoknak valamint a vállalati belső előírásoknak megfelelő számviteli (főkönyvi) nyilvántartása.
  • A főkönyvelő munkájának támogatása.
  • Adminisztratív feladatok ellátása számviteli területen.
  • Projekt jellegű feladatok ellátása

Követelmények

  • Mérlegképes könyvelői bizonyítvány
  • 2-3 év tapasztalat releváns területen - lesz szakmai teszt
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Valamilyen ERP rendszerben szerzett tapasztalat
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Rugalmasság

Előnyök

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Hosszú távú lehetőség
  • Jó hangulatú csapat
  • Fejlődési lehetőség

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő |