Könyvelő - Budaörs

Referencia
103-11-42715

Jelenleg érdi, márciustól azonban budaörsi központú 26 cégből álló cégcsoport keres könyvelőket 13 fős csapatába. Teljes körű könyvelésről lenne szó, a nagyobb cégeket kisebb csapatokban könyvelik, a kisebb cégeket egy fő viszi, illetve egy fő hatáskörébe akár több kisebb cég is tartozhat.

Az alábbi feladatokban számítanának a szakértelmedre:

  • szállítói számlák, bank, pénztár, tárgyi eszközök, vegyes naplókönyvelések
  • adóbevallások elkészítése
  • analitikák egyeztetése, (vevő, szállító, egyéb),
  • jelentések és kimutatások készítése,
  • részvétel a havi, éves zárási feladatokban
  • aktív részvétel a beszámoló készítésben
  • könyvvizsgálatok támogatása
Követelmények
  • könyvelői végzettség (lehetőleg mérlegképes, regisztráció nem szükséges)
  • gyakorlott MS Office, azon belül erős felhasználói szintű Excel tudás
  • teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • hatékony együttműködés a kollégákkal
Előnyök
  • cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • bejárás támogatása
  • szakmai továbbképzések folyamatos biztosítása
  • céges angoltanár
  • home office lehetőség (jelenleg hibrid munakvégzés folyik)