Karbantartó mérnök

Referencia
1-10-41775

Pécs környéki ipar 4.0 keretein belül működő partnerünkhöz keressük új kollégájukat KARBANTARTÓ MÉRNÖK pozícióba.

Ahol az alábbi feladatok várhatnak rád:

  • Végrehajtási munkák tervezése, javítási terv összeállítása és nyomon követése
  • Üzemfenntartáshoz kapcsolódó gépészeti munkák előkészítése és végrehajtása, ütemterv összeállítása, nyomon követése, módosítása
  • Javításokhoz kapcsolódó megbeszélések szervezése
  • Emlékeztetők összeállítása, szükséges akciók létrehozása a hiányok megszüntetésére
  • Karbantartási tevékenységekhez kapcsolódó munkatervek összeállítása
  • Munkatervekhez kapcsolódó előzetes munkavédelmi kockázatértékelések előkészítése
  • Energia kizárási mátrixok, szükséges kockázatcsökkentési javaslatok kidolgozása
  • Nagyjavítási munkák kiértékelése és a szükséges korrekciók beillesztése a következő javítási folyamatba, teljesítménymutatóknak való megfelelés
Követelmények

Te vagy az ideális jelentkező, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Gépészmérnöki / Üzemfenntartó mérnöki végzettség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kreatív probléma megoldó képesség
  • SAP ismeret előny
Előnyök

Miért érdemes jelentkezned?

  • Az alapbéren felül számíthatsz cafeteriára és éves bónuszra
  • A kocsival történő munkábajárást a törvény által előírt összegen felül is támogatják
  • Éves egészségügyi szűrést biztosít a cég minden dolgozójának