Kapcsolódás...

Karbantartó mérnök

Lokáció Nógrád
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 34836

Nemzetközi hátterű partnerünk vezető szerepet tölt be a különböző irodai gépekhez és bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumialkatrészek gyártásában. Bővülő csapatukba karbantartó mérnök pozícióba keressük az új munkatársat Budapesthez közeli telephelyükre , az alábbi fő feladatok ellátására:

  • Karbantartási tevékenység tervezése, megvalósításának figyelemmel kísérése, anyagszükségletének biztosítása,
  • felmerülő műszaki problémákkal kapcsolatban segítségnyújtás a technikusoknak és a gépbeállítóknak,
  • új gyártó berendezések beüzemelésében való közreműködés,
  • karbantartási tervek és gyártóberendezésekre vonatkozó műszaki dokumentációk naprakészen tartása.

Munkavégzés helye: Rétság

Követelmények

  • Gépészmérnöki végzettség
  • TPM rendszer ismerete,
  • min 3 év TPM és karbantratási területen szerzett tapasztalat,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • precizitás, önállóság, problémamegoldó képesség.

Előnyök

  • Stabil, nemzetközi vállalat, hosszú távú karrierlehetőség
  • változatos feladatok, kihívásokkal teli mukakör.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Karbantartás | Gépész | Auto body repairer