Kapcsolódás...

Folyamatmérnök

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Kapcsolat Czékus Kornél
Referencia szám 34679

Az amerikai multinacionális cég dél budapesti leányvállalata - mely a pénzügyi szektorban használatos automaták gyártásáért, összeszereléséért és kiszállításáért felel - most új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártási technológia felügyelete és folyamatos fejlesztése,
  • termelés támogatás, és a gyártás során felmerülő problémák megoldása,
  • projekt jellegű munkákban való aktív részvétel (pl Kaizen, LEAN)
  • a szerelési útmutatók létrehozása és fenntartása,
  • Lean eszközök és technikák implementálása a gyártási folyamatokba.

Követelmények

Elvárások:
  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség,
  • tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret,
  • gyártó környezetben szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • LEAN/Six Sigma ismerete és alkalmazásában való jártasság,
  • pontos, precíz személyiség.

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra, fiatalos csapat.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | 5S | Folyamat | Kaizen | Lean | FMEA | Villamos | Gépész | Electrical engineer