Kapcsolódás...

Beszerző

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 hónapja
Kapcsolat Timné Simon Violetta
Referencia szám 34632

Az amerikai multinacionális cég dél budapesti leányvállalata - mely a pénzügyi szektorban használatos automaták gyártásáért, összeszereléséért és kiszállításáért felel - most új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

BESZERZŐ

Feladatok:

  • Folyamatos anyagellátás biztosítása,
  • alapanyag-készletszint optimalizálása,
  • folyamatos együtt működés a fuvarszervezőkkel, vámmal, raktárral,
  • kapcsolattartás, információgyűjtés a külföldi beszálítókkal, stratégiai beszerző csapattal,
  • megrendelések kiadása Oracle rendszerben,
  • társosztályokkal való együttműködés (mérnökség, pénzügy, minőségbiztosítás).

Követelmények

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny),
  • 2-3 év beszerzésben szerzett tapasztalat,
  • tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret,
  • excel magabiztos használata (függvények, kimutatás diagram - pivot)
  • Oracle, SAP rendszer ismerete előny.

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra, fiatalos csapat.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Pályakezdő | Mérnök | Purchaser