Villamosmérnök (erősáram) - lakhatási támogatással

Referencia
4-10-39878

Nemzetközi gyártó partnerünkhöz keresünk ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK kollégát. Októberben nagy beruházás indul a cégnél, így akár már ebbe a projektbe is csatlakozhatsz!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • erősáramú villamos berendezések folyamatos működésének biztosítása,
  • karbantartási igényeket felmérése és megtervezése,
  • karbantartó technikusok munkájának koordinálása, többi mérnökkel való szoros együttműködés,
  • az adott területek feladatainak felmérése és a folyamatban lévő munkálatok ellenőrzése,
  • beszállítók kiválasztásában és értékelésében való részvétel.

Munkavégzés helye: Békés megye (Csongrád-Csanád megye közelében)

Követelmények
  • felsőfokú villamosmérnöki végzettség,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás (vállalaton belül és alvállalkozókkal, beszállítókkal való szóbeli és írásbeli kapcsolattartás),
  • proaktivitás jellemez,
  • tudsz csapatban dolgozni,
  • örülnél, ha részese lehetnél egy új beruházásnak.

Lehetsz akár pályakezdő, de rendelkezhetsz már releváns tapasztalattal, ez nem fogja befolyásolni azt, hogy Te legyél a befutó pályázó! Várjuk a jelentkezésed és segítünk, hogy minél felkészültebben vegyél részt a kiválasztásban!

Ha költöznöd kellene, akár lakhatási támogatásban is részesülhetsz! Így az ország bármely területéről bátran jelentkezhetsz!

A jelenlegi járványügyi helyzet nem akadályozza a céget, szeretnék megtalálni az új kollégájukat. Munkábaállás akár azonnal lehetséges a sikeres kiválasztást követően!