Villamosmérnök

Referencia
101-10-43110

Nemzetközi partnerünk a szénipar egyik legmeghatározóbb magyarországi szereplője Villamosmérnök személyében keresi új kollégáját. Amennyiben úgy érzed, hogy részese lennél egy teljesen egyedülálló tevékenységet folytató vállalatnak hazánkban, akkor ez a lehetőség csak téged vár.

  Lássuk, milyen feladatok várnak rád ebben a pozícióban:

  • Telephelyen lévő műszerek karbantartása és működtetése,
  • Pótalkatrészek beszerzése és meglévő eszközök fejlesztése,
  • Kalibrációk készítése és teljesítmény monitorozása,
  • Nemzetközi kollégákkal való szoros együttműködés a munka gördülékeny lebonyolítása érdekében.
Követelmények

Elvárások:

  • Gyengeáramú karbantartásban szerzett minimum 2-3 év tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Határozott személyiség,
  • Lelkiismeretes hozzáállás.
Előnyök

Amiért érdemes csatlakoznod:

  • Egy stabil és szakmailag profi csapat tagja lehetsz egy világszinten is elismert vállalatnál,
  • Az alapbéred mellett széleskörű cafeteria csomag üti a markodat,
  • 30 Ft/km-es díjjal segítik a bejárásodat,
  • 1-2 nap home office lehetőséggel kalkulálhatsz,
  • Éves bónusszal, valamint 13. havi fizetéssel számolhatsz,
  • A cég egészségügyi szűréseket kínál számodra,
  • Magánnyugdíj pénztári hozzájárulásban részesülsz.