Villamosmérnök

Referencia
101-10-43082

Nemzetközi partnerünk az autóipari elektronikai berendezések és alkatrészek gyártásának meghatározó szereplője Villamosmérnök személyében keresi új kollégáját. Amennyiben felvillanyoz az autóipar és csatlakoznál egy olyan csapathoz amelynek termékeit világszinten elismerik, akkor ez a lehetőség csak téged vár.

Lássuk milyen feladatok várnak rád ebben a pozícióban:

  • Elektromos kapcsolási rajzok elemzése és használata,
  • Huzalozási feladatok kivitelezése,
  • A különböző elektromos berendezések alkatrészeinek összeszerelése,
  • K+F munkálatokkal felmerülő problémák megoldása.
Követelmények

Elvárások a pozícióval kapcsolatban:

  • Rendelkezel minimum 1 év tapasztalattal, a nem szabványos berendezések elektromos összeszerelésében,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Csapatjátékos személyiség.
Előnyök

Amiért érdemes csatlakoznod:

  • Egy stabil és szakmailag profi csapat tagja lehetsz egy sikeres vállalatnál, ami magával hozza a biztonságot és hosszú távú karriertervezés lehetőségét is,
  • Ha szeretnéd egy új cég tevékenységét és hírnevét növelni hazánkban és egész Európában,
  • Ha szeretnél egy nagy lehetőségekkel rendelkező csapat tagja lenni és valami maradandót alkotni.