Villamosmérnök

Referencia
101-10-41896

Nagy múltú, vezető gyógyszergyártó partnerünk megbízásából keresünk

VILLAMOSMÉRNÖK pozícióba új csapattagot, ahol a következő feladatok várhatnak Rád:

  • a telephely villamos energetikai tevékenységének irányítása és ellenőrzése
  • villamos fogadó és elosztó berendezések üzemkészségének biztosítása
  • erősáramú tárgyi eszközök üzemeltetése
  • elektrikus kollégák szakmai irányítása
  • új villamos létesítmények beruházásában való részvétel
Követelmények

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • villamosmérnök végzettség
  • legalább 2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • előnyt jelent, ha szereztél már tapaszatalatot villamos hálózat- és alállomás üzemeltető területen

Azon túl, hogy egy nagy múltú, piacvezető vállalat része lehetsz, versenyképes alapbér várhat Rád, valamint:

  • cafeteria
  • éves jutalom
  • karácsonyi nagy értékű ajándékok
  • céges edzőterem, orvosi szűrések, céges üdülő
  • home office