Villamos projektmérnök

Referencia
4-10-41409

ZÖLDMEZŐS BERUHÁZÁS keretein belül folyamatosan bővülő ELEKTROMOS AUTÓIPARI partnerünk keresi új munkatársát VILLAMOS PROJEKTMÉRNÖK személyében. Amennyiben közel áll hozzád a magasfeszültség és a gyengeáram világa, valamint szívesen részt vennél beruházási és fejlesztési projektek támogatásában, ez a lehetőség izgalmas dolgokat tartogathat számodra.

Milyen feladatok során számítanak majd munkádra?

  • részt veszel majd a beruházási projekt jóváhagyását célzó műszaki felülvizsgálatokban,
  • koordinálod az alvállalkozók munkáját az épülő berendezések kapcsán,
  • számítanak rád az üzembe helyezések során (gyári és helyszíni átvételi tesztek),
  • műszaki dokumentációkat, oktatóanyagokat, és szabványanyagokat dolgozol ki,
  • feltérképezed majd a projekthez tartozó beszerzési igényeket,
  • szemmel tartod a gépek megbízhatóságát és javíthatóságát,
  • a projekt terveket és előrehaladási jelentéseket készítesz.
Követelmények

Amennyiben az alábbi állítások igazak rád, ideje jelentkezni:

  • befejezett villamos- vagy mechatronikai mérnök tanulmányokkal rendelkezel,
  • hasonló területen szereztél már 2-3 év tapasztalatot,
  • közel állnak hozzád a magasfeszültségű és gyengeáramú rendszerek,
  • angol nyelvtudásod kommunikációképes.
Előnyök

A befektetett munkádért cserébe:

  • egy modern és versenyképes iparágban dolgozhatsz, aminek van jövője,
  • az alapbéren felül cafeteriában és étkezési hozzájárulásban részesülsz,
  • nettó 35 Ft/km-es bejárási támogatással gazdálkodhatsz,
  • országosan pályázható a pozíció, lakhatási/letelepedési támogatást vehetsz igénybe költözés esetében.