Villamos karbantartó technikus

Referencia
4-10-39896

Híres-neves autóipari partnerünk keresi ELEKTROMOS KARBANTARTÓ TECHNIKUS kollégáját.

Ha szívesen dolgoznál egy modern gyártó cégnél, még akár a PLC világába is belemélyednél, akkor itt a helyed!

Ezek lesznek a mindennapi feladataid:

  • A gyártás folytonosságát fogod biztosítani, ezáltal a gyártó berendezések, hidraulikus, pneumatikus és elektro-pneumatikus eszközök telepítése, üzemeltetése lesz legfőbb feladatod.
  • Új technológiák bevezetésében is számítani fognak Rád!
  • Elhárítod az esetleges hibákat a PLC, HMI, Szervo/ AC hajtás, és felügyeleti számítógépekkel kapcsolatosan.
  • Javításokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.
Követelmények

Téged keresünk ha:

  • min. 4 év tapasztalatod van gyártó berendezések elektromos karbantartásában;
  • JUNIOR MECHATRONIKUSOK jelentkezését is várjuk!
  • szakirányú végzettséggel rendelkezel (pl.:villanyszerelő, elektrotechnikus, elektroműszerész, mechatronikai technikus);
  • alapszintű ismereteid vannak PLC, hajtás és szervo vezérlő rendszerekkel kapcsolatban;
  • műszaki rajzot tudsz olvasni;
  • nem jelent gondot a folyamatos 4 műszakos rend vállalása (12 óra).
Előnyök

Amit kapsz mindezért cserébe:

  • nettó 25 Ft/km gépkocsival való bejárás esetén, Budapestről (Stadionoktól), valamint a környező településekről céges buszjárat indul;
  • letelepedési/lakhatási támogatásban is részesülhetsz;
  • cafeteriával és éves bónusszal is motiválnak;
  • napi egyszeri meleg étkezésed a cég állja (többféle menüből is választhatsz);
  • fejlődési lehetőséget biztosítanak, rotáció, előrelépés várhat Rád!