Villamos karbantartó

Referencia
1-18-40459

Magyarország egyik legnagyobb vasöntödéje győri telephelyére keres bővülő csapatába új munkatársakat, az alábbi pozícióba:

VILLAMOS KARBANTARTÓ

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • A gyár automata öntödei gépsorainak karbantartása;
  • Elektronikai meghibásodások feltárása és elhárítása;
  • PLC vezérlések karbantartása;
  • Gyártó gépek tervezett és ad-hoc karbantartása egy teljesen automatizált gyártási környezetben.
Követelmények
  • Erősáramú villamos végzettség;
  • Minimum 3 éves gyártó berendezések elektronikai karbantartásában szerzett tapasztalat;
  • PLC ismeret;
  • Folyamatos 12 órás műszak vállalása.
Előnyök

Amit az ügyfelünk kínál:

  • Tapasztalat függvényében bruttó 560 000 – 600 000 Ft közötti juttatás (alapbér + műszakpótlékok);
  • Ezen felül: cafeteria, negyedéves prémium, 13. havi bér;
  • Utazási költségtérítés (Győrön kívülről – 100 % tömegközlekedés, 15 Ft/km autóval)
  • Ingyenes szálláslehetőség vagy albérlet támogatás.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek és képzések;
  • Céges programok, gyümölcsnapok;
  • Munkarend: folyamatos 12 órás műszak (3 nap munka – 3 nap pihenő);
  • Munkavégzés helye: Győr.