Villamos gépszerelő

Referencia
4-18-40062

Erősáramú berendezések gyártásával, és ezek helyszíni karbantartásával foglalkozó ügyfelünk folyamatos bővülés miatt SZERVIZTECHNIKUS kollégát keres Fonyód területét lefedve.

Feladatok, amikre számíthatsz:

  • Erősáramú berendezések villamos és gépészeti szerelésre, telepítésre;
  • megelőző karbantartások, eseti javítások elektromos és gépészeti oldalról;
  • felmerülő meghibásodások javítása;
  • adminisztrációs feladatok elvégzése.
Követelmények

Te vagy a mi emberünk, ha

  • Releváns tapasztalat szerviz területen, ideális esetben erősáramú berendezésekkel kapcsolatban van tapasztalatod;
  • műszaki végzettséggel rendelkezel (elektromos vagy gépészeti vonalról);
  • önállóan és párban is tudsz dolgozni;
  • B kategóriás jogosítvánnyal is rendelkezel.

Előny:

  • rendelkezel érintésvédelmi felülvizsgálói végzettséggel;
Előnyök

Amit a partnerünktől fogsz kapni, ha őket választod:

  • Kiemelkedő juttatási csomagot;
  • Próbaidő leteltével 10%-os fizetésemelést és 13. havi bért;
  • Céges autót magánhasználatra is;
  • Több 10 éves tapasztalattal rendelkező szakemberektől tanulhatsz meg mindent;
  • Hosszú távú lehetőséget tudnak biztosítani, különféle tanfolyamokat is elvégezhetsz általuk;
  • Általában szerelőtársaddal együtt párban fogtok dolgozni, így unalommentes munkanapokban biztos lehetsz 