Vevőszolgálati Ügyintéző

Referencia
1-6-41764

Fogyasztási cikkeket gyártó nemzetközi Partnerünk számára keresünk új kollégát Vevőszolgálati Ügyintéző pozícióba. A cég vezető márkákat kínál szépségápolási, háztartási, gyógyászati valamint professzionális termékek kategóriában.

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Vevői rendelések rögzítése ügyviteli rendszerben
  • Rendelések módosítása, törlése
  • A vevőkkel és az értékesítő kollégákkal történő kommunikáció
  • Megrendelésekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Szállítási és ár információk közlése
  • Számlák, jóváírások készítése
  • Egyéb ad hoc irodai feladatok
Követelmények

Amire szükséged lesz, hogy sikeres legyél az új munkahelyeden:

  • Adminisztratív és ügyfélszolgálati területen szerzett releváns tapasztalat
  • FMCG területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • MS Office és SAP ismeretekben való jártasság
  • Önálló, precíz és pontos munkavégzés
Előnyök

Az új kolléga az alábbiakra számíthat:

  • Szuper, befogadó csapat vár rád
  • Kiszámítható, fix fizetés, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz
  • Cafeteria, hogy feltöltődhess
  • Bejárás támogatás
  • Hibrid munkavégzés