Vevőszolgálati munkatárs (angol nyelvtudással)

Referencia
1-6-40884

Japán tulajdonú, ipari automatizálás területén tevékenykedő Partnerünk számára keresünk Vevőszolgálati munkatárs pozícióba új kollégát az alábbi főbb feladatok ellátására:

  • Vevői rendelések rögzítése ügyviteli rendszerben
  • Rendelések módosítása, törlése
  • Blokkolt rendelések ellenőrzése, a vevőkkel és az értékesítő kollégákkal történő kommunikáció
  • Megrendelésekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Szállítási és ár információk közlése
  • Kommunikáció központi raktárunkkal (Hollandia, angol nyelven)
  • Számlák, jóváírások készítése
  • Szervíztevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Vevői beszerzési rendszerek használata
  • Egyéb vevőszolgálati feladatok
Követelmények

Te vagy az ideális jelölt a pozícióra, amennyiben van:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalatod
  • Szóban és írásban is magabiztosan használod az angolt
  • Felhasználói szinten ismered a számítógépet
  • Előny jelent a JDEdwards ügyviteli szoftver ismerete
  • Önállóan, precízen és pontosan végzed a munkád
Előnyök

Az új kolléga az alábbiakra számíthat:

  • Versenyképes fizetés;
  • Igényes, motiváló munkakörnyezet;
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség;