Vevőszolgálati munkatárs

Referencia
103-6-42752

Ügyfélorientáltnak tartod magad és érdeklődsz a műszaki cikkek iránt?

Akkor itt egy remek lehetőség!

Beléptetési rendszerekkel foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új Vevőszolgálati munkatársat.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Megrendelések teljeskörű feldolgozása, adminisztrációja
  • A rendelések, szállítások határidejének figyelemmel kísérése
  • Ügyfelekkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Áruk átvétele, a raktári nyilvántartás adminisztrációja
  • Számlázások előkészítése
  • Szoros együttműködés az értékesítői csapattal
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Legalább középfokú angol nyelvismerettel rendelkezel, szóban és írásban
  • Értesz a Microsoft Office termékek használatához
  • Szívesen kommunikálsz az ügyfelekkel
  • Önállóan és csapatban is szeretsz dolgozni
  • Előny, ha már végeztél megrendelésekkel, számlázással kapcsolatos feladatokat
Előnyök

Milyen juttatásokban lehet részed?

  • Cafetéria
  • Bónusz
  • Home office
  • Céges telefon, laptop
  • Szakmai továbbképzések