Vevőszolgálati asszisztens (Budaörs)

Referencia
1-6-41640

Könnyen átlátod a komplex folyamatokat és szívesen tartod a kapcsolatot másokkal, akár angolul is? Gyártással foglalkozó partnerünknél lehetőséged lehet erre, ugyanis budaörsi irodájukba várják a csapat új tagját VEVŐSZOLGÁLGATI ASSZISZTENS pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Rendelések fogadása, feldolgozása és visszaigazolása
  • Partnerekkel, raktári és szállítmányozó kollégákkal való kapcsolattartás
  • Számlák kiállítása és küldése, esetleges számlakorrekciók készítése
  • Visszáruk gépi kezelése
  • Selejtezések, csereigazolások jóváírása
  • Mennyiségi reklamációk kezelése
  • Dokumentumok archiválása, egyéb adminisztrációs feladatok
Követelmények

Sikeres lehet a pályázatod, ha:

  • Dolgoztál már SAP rendszerben ÉS/VAGY ismered az Excel alapvető függvényeit és egy PIVOT táblázat készítése sem okoz gondot
  • Felsőfokon beszélsz angolul

Biztosan be tudsz illeszkedni a csapatba, ha:

  • Szívesen bővíted tudásod új ismeretekkel
  • Proaktivitás jellemez
  • Könnyen együtt tudsz működni másokkal
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
Előnyök

Miért érdemes csatlakozni a csapathoz?

  • Külföldön tartott, több napos céges rendezvényeken vehetsz részt
  • Egy összetartó, egymást segítő közeg vár
  • Alapbéreden felül cafeteriával, útiköltségtérítéssel, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással és dolgozói vásárlási kedvezménnyel is számolhatsz
  • Otthoni munkavégzési lehetőség