Vevői minőségügyi mérnök

Referencia
101-10-43106

Budapesti autóipari partnerünk bővülő csapatába keresek Vevői minőségügyi mérnök pozícióba kollégát.

Ha éppen a váltáson gondolkozol és szeretnél új folyamatokat, valamint nem utolsó sorban új tapasztalatokat szerezni, akkor jelentkezz bátran !

Milyen feladataid lennének ebben a pozícióban?:

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és a gyártással is;
  • Vevői reklamációk vizsgálása és monitorozása;
  • Hibák feltárásában való részvétel;
  • Auditokon való aktív részvétel;
  • Javítóintézkedések bevezetése, kimutatások és riportok készítése.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Szereztél már legalább 2-3 év szakmai tapasztalatot Vevői minőségügyi pozícióban;
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel;
  • Az angol nyelvet jelenleg is napi szinten használod.
Előnyök

Amit partnerünk kínál munkádért cserébe:

  • Alapbéren felüli cafetéria;
  • Bónusz rendszer;
  • Magán egészségügyi biztosítás;
  • Hibrid munkavégzés.