Vevői Minőségügyi Mérnök

Referencia
101-10-42123
Pozícióleírás megtekintése
  • customerquality #CQE #automotive #tégedkeresünk

Elektromos autóipari partnerünk keresi VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK kollégáját 10 fős csapatába.

Ha vonz Téged az ipar 4.0 és a legfejlettebb autóipari technológiák, akkor ez is fog! :)

Az alábbiak lesznek a feladataid:

  • Vevői reklamációk kezelése, a visszaérkező hibás termékek vizsgálatának koordinálása
  • Napi szintű kapcsolattartás a hozzád dedikált vevőkkel és a termeléssel
  • Megelőző- illetve javító intézkedések kidolgozása, bevezetése
  • Vevői látogatások, auditok megszervezése és lebonyolítása
  • Riportok, kimutatások, reklamációs dokumentumok készítése
Követelmények

Mik szükségesek ahhoz, hogy sikeresen megpályázd a pozíciót?

  • min. 3 éves gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat hasonló területen
  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol és német nyelvtudás
  • minőségügyi módszerek ismerete (8D, Control Plan, FMEA, PPAP stb.)
Előnyök

Amit partnercégünk kínál:

  • Hosszú távú szakmai fejlődés;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Alapbéren kívüli juttatások.