Vevői Minőségügyi Mérnök

Referencia
4-10-39646
Pozícióleírás megtekintése
  • customerquality #CQE #automotive #tégedkeresünk

Elektromos autóipari partnerünk keresi VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK kollégáját 10 fős csapatába.

Ha vonz Téged az ipar 4.0 és a legfejlettebb autóipari technológiák, akkor ez is fog! :)

Az alábbiak lesznek a feladataid:

  • Vevői reklamációk kezelése, a visszaérkező hibás termékek vizsgálatának koordinálása
  • Napi szintű kapcsolattartás a hozzád dedikált vevőkkel és a termeléssel
  • Megelőző- illetve javító intézkedések kidolgozása, bevezetése
  • Vevői látogatások, auditok megszervezése és lebonyolítása
  • Riportok, kimutatások, reklamációs dokumentumok készítése
Követelmények

Mik szükségesek ahhoz, hogy sikeresen megpályázd a pozíciót?

  • min. 2 éves gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat hasonló területen
  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • minőségügyi módszerek ismerete (8D, Control Plan, FMEA, PPAP stb.)
Előnyök

Amiért érdemes váltani:

  • igazi csúcstechnológiás, modern gyár, önvezető és elektromos autók várnak Rád
  • van lehetőség a rotációra, szóval más területen is kipróbálhatod magad
  • multinacionális a környezet, így az angol nyelvet valóban tudod használni
  • rugalmas a munkarend (törzsidő: 9:30-14:30)
  • cafeteria és bónuszrendszer van náluk kiépítve
  • a szakmai fejlődés lehetősége adott, a többi csak Tőled függ ;)

Vírus információ: Partnerünknél sem állt meg az élet, aktívan toboroznak, online és telefonon keresztül interjúztatnak, és amint megtalálják az ideális pályázót továbbra is beléptetik.

3 ok, amiért érdemes a Graftonon keresztül jelentkezned:

  • Hasznos tanácsokkal látunk el, mind a CV-vel, mind pedig az interjúval kapcsolatosan (természetesen ingyen)
  • Azért vagyunk, hogy gördülékenyebben, gyorsabban lezajlódjon a kiválasztási folyamat és abban biztos lehetsz, kapni fogsz visszajelzést, akár pozitív, akár negatív kimenetelről van szó
  • Amennyiben a nálunk történő beszélgetés után úgy érzed, hogy mégsem szeretnél pályázni, akkor sincs semmi gond, így legalább később már könnyebben tudunk megkeresni elképzeléseidhez passzoló lehetőségekkel