Vevői minőségbiztosítási mérnök

Referencia
4-10-41343

Sopron közelében található piacvezető partnerünk Vevői minőségügyi mérnök pozícióba keresi új kollégáját. Folyamatos fókuszban van a gyár automatizáltsági fokának növelése, illetve a cég filozófiája, hogy életeket mentenek és kiváló csapatuk ezen is dolgozik nap mint nap.

Feladataid közé fog tartozni:

  • Megrendelői észrevételek és vevői reklamációk kezelése és a probléma megoldásában való aktív közreműködés
  • A problémamegoldó – 8D – csapat koordinálása
  • Kapcsolattartás a cég vevőszolgálataival
  • Dokumentációk, statisztikák és riportok naprakészen tartása
  • Vevői auditokon való részvétel
Követelmények

Jó eséllyel pályázol, ha:

  • Műszaki területen szereztél felsőfokú végzettséget
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel, mivel a cég vevői külföldi megrendelők
  • Van már tapasztalatod minőségügyi mérnök pozícióban (vevői, beszállítói, gyártásközi)
Előnyök

Amit a munkádért cserébe kínálnak a béreden kívül:

  • 13. havi fizetés
  • Év végi jutalom, hűségbónusz
  • Étkezési hozzájárulás
  • Támogatják minden kezdeményezésed és odafigyelnek testi és lelki egészségedre is
  • Lehetőséged lesz sokféle berendezés működését meg- és kiismerned