Vegyészmérnök

Referencia
101-0-42408

Autóipari gyártópartnerünkhöz keresünk VEGYÉSZMÉRNÖK személyében FOLYAMATMÉRNÖKI pozícióba új munkatársat. Amennyiben szívesen csatlakoznál egy stabil lábakon álló, nemzetközi gyártó céghez és a foszfátozás világa is közel áll hozzád, várjuk a jelentkezésedet!

Lássuk, milyen feladataid lesznek FOLYAMATMÉRNÖKKÉNT:

  • meghatározod és optimalizálod a termelési folyamatokat,
  • aktívan monitorozod a gyártást és fejlesztési lehetőségeket társz fel,
  • költség- és selejtcsökkentési megoldásokat vezetsz be,
  • részt veszel a gépátalakítások során felmerülő gépspecifikációkban és az ajánlatok elbírálásban,
  • támogatod az új termékek bevezetésének folyamatait.
Követelmények

Amire mindenképpen szükség lesz a sikeres pályázáshoz:

  • felsőfokú vegyészmérnöki végzettség,
  • aktív és kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • folyamatoptimalizálásban szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
  • előnyt jelent, ha korábban foglalkoztál már festékanyagokkal.
Előnyök