Vállalati pénzügyi munkatárs (treasury) - Spanyol nyelvtudással

Referencia
104-8-42545

Egy építőanyagban jártas multinacionális ügyfelünk budapesti központjába keresünk 1 főt a 6-7 fős treasury csapatukba! Ha szeretnéd ezen a területen kamatoztatni a tudásodat és egy olyan helyen dolgozni, ahol a fejlődésedet támogatják, akkor ne habozz, jelentkezz!

Az alábbi feladatok tartoznának a felelősségi körödbe:

  • A szervezet pénzügyi tevékenységeit kell kezelni és elemezni
  • A pénzügyi tranzakciókat át kell tekinteni, megvizsgálni a cash flowt
  • Pénzügyi előrejelzéseket készíteni, amivel az a döntéstámogatást tudod elősegítetni a vezetőség számára
  • Banki paymentek kezelése, cash management
Követelmények

Ha ezeknek az elvárásoknak megfelelsz, Te vagy az, akit keresünk:

  • Minimum 2 év pénzügyi tapasztalat multinacionális környezetben
  • Magabiztos angol és spanyol nyelvtudás írásban és szóban is
  • Gazdasági egyetemi végzettség
  • Excel és SAP tudásnak nagyon örülnénk
Előnyök

Amit cserébe adni tudnak:

  • Rugalmas home office lehetőség
  • Juttatási csomag az alapbéren felül
  • Éves bónuszcsomag
  • Támogató környezetben dolgozhatsz (fun fact: évek óta 0%-os a fluktuáció)