Validációs mérnök

Referencia
101-10-42696

Gyógyszeripari partnercégünkhöz keresünk Validációs mérnök pozícióba kollégákat Budapestre.

Ha éppen most fejezted be egyetemi tanulmányaidat és szívesen elhelyezkednél egy biztos hátterű vállalatnál, vagy már rendelkezel némi tapasztalattal az adott területen, akkor várjuk jelentkezésed !

Feladataid lesznek:

  • Gyártó berendezések és IT rendszerek validálása;
  • Validációs dokumentáció elkészítése angol nyelven;
  • Szoros együttműködés a Validációs menedzserrel és a társosztályokkal;
  • Javító és megelőző intézkedések kidolgozása és implementálása;
  • Auditokon való részvétel.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel (gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök, élelmiszermérnök, vagy egyéb hasonló szakirányú);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van és a gyakorlatban is használod;
  • Fontos számodra is a csapatmunka és feladataid precízen végzed el;
  • GMP/GDP vagy HACCP tapasztalat előny.
Előnyök

Amit partnerünk kínál:

  • Hosszú távú folyamatos szakmai fejlődés egy segítőkész és együttműködő csapatban;
  • Rugalmasság a vezetők részéről is;
  • Céges rendezvények, csapatépítők is várnak Rád.