Üzleti kapcsolattartó lengyel nyelvtudással

Teljes munkaidős
Bér
520 000 - 590 000 Ft
Referencia
104-6-42538

Multinacionális partnercégünk bővülő csapatába keresünk lengyelül és angolul folyékonyan beszélő munkatársat Üzleti kapcsolattartó munkakörbe.

Ebben a pozícióban az alábbi feladatok várnak rád:

  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel
  • Megrendelések felvétele, kezelése, nyomon követése
  • Az ehhez tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Ügyfelek informálása a termékekkel és megrendelésekkel kapcsolatban
  • Ügyfelek támogatása a felmerülő kérdésekben
Követelmények

Téged keresünk, ha

  • Folyékonyan beszélsz lengyelül és angolul
  • Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel a kapcsolattartás és a megrendelés kezelés területén
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny
Előnyök

Partnerünk az alábbi juttatásokat kínálja:

  • Home office lehetőség
  • Cafeteria csomag
  • Éves bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Tréning lehetőségek a szakmai fejlődésed érdekében