Üzleti kapcsolattartó

Referencia
104-6-42384

Multinacionális partnercégünk számára keresünk angolul beszélő Üzleti kapcsolattartó munkatársat. Kicsi, de lelkes és bővülő csapat tagja lehetsz.

Ami a mindennapok során a feladatod lesz:

  • kapcsolatot fogsz tartani a cég ügyfeleivel
  • megrendeléseket fogsz felvenni és kezelni
  • tájékoztatást nyújtasz a termékekkel, megrendelésekkel kapcsolatban
  • logisztikai és számlázási ügyeket intézel
  • támogatod az ügyfeleket a felmerülő kérdésekben
Követelmények

A munkakör betöltéséhez szükséged lesz:

  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélkapcsolati/üzleti területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk 
  • felsőfokú végzettség
  • dinamikus, proaktív, nyitott személyiség
Előnyök

Juttatások:

  • szakmai fejlődési és tanulási lehetőségek
  • extra béren kívüli juttatások (cafeteria, kedvezmények)
  • 13. havi bér
  • Home Office lehetőség
  • Bár nem juttatás, de kedves és befogadó csapat fog várni. 