Üzletfejlesztési szakértő (logisztikai szolgáltatás)

Referencia
4-23-39778

Szállítmányozási szolgáltatások piacán magas minőséget képviselő német hátterű partnercégünk megbízásából keressük az új kollégájukat az alábbi feladatkörre:

ÜZLETFEJLESZTÉSI SZAKÉRTŐ

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Tengeri és légi fuvarok (konténeres) szállítmányozási/raktározási/vámkezelési/biztosítási szolgáltatás értékesítése lesz a fő feladat - gyártócégeknek, logisztikai központoknak, raktáraknak
  • Ügyfelek szerzése különböző értékesítési csatornátokon - kapcsolati hálóból, hideg hívásokból - rád van bízva
  • A cég alvállalkozóival való kapcsolattartás, különösen árajánlat kiadásával kapcsolatban
  • Árajánlat összerakása, árazási struktúra felépítése, esetenként globális tenderekben való részvétel és koordináció
  • Az üzletkötés és az ügyfélkapcsolat megerősítése és kiépítése az aláírt szerződésig, utána az ügyletet átadod a fuvarszervező kollégának házon belül
Követelmények
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat logisztikai SZOLGÁLTATÓ cégnél üzletfejlesztési pozícióban
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás
  • Kapcsolati háló megléte a piacról
  • Magabiztos és határozott fellépés, proaktív hozzáállás
  • Partnercégünk a mai napig családi kézben van, ennek minden pozitívumával - Egyenletesen racionális növekedést várnak el évről évre és a magyarországi irodában is emiatt jó a légkör, összetartó a csapat
  • Szabad kezet kapsz az árazásban, nem központosított rendszerben működik a cég
  • Meghatározott alvállalkozói körrel dolgoznak
  • A pozícióhoz jár céges autó, fix havi alapbér és 13.-14.-15. havi éves bónusz teljesítmény alapján