Üzletfejlesztési Munkatárs - Elektromos autóipar

Referencia
4-23-40661

Zöldmezős beruházást megvalósító ELEKTROMOS AUTÓIPARI partnerünk részére ÜZLETFEJLESZTÉSI MUNKATÁRSAT keresünk!

Feladatok, amikre számíthatsz:

  • új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása,
  • új vevőkkel tárgyalások vezetése, ill. egyeztetés a lehetséges együttműködésről,
  • elektromos autóiparhoz köthető európai piaci trendek feltérképezése, elemzése,
  • közép- és hosszútávú sales stratégia megtervezése,
  • külföldi vezetős számára riportok, beszámolók készítése.

Ideális új pozíció lehet a Számodra, ha:

  • autóipari területet szereted, de szívesen nyitnál újdonságra és belekóstolnál az elektromos autóiparba,
  • jutalékos rendszerből szeretnél kikerülni és inkább fix, kiszámítható jövedelemre vágysz!
Követelmények

Téged erre a pozícióra teremtettek, amennyiben:

  • felsőfokú végzettséged van,
  • műszaki értékesítésben ~3 év tapasztalat van már a hátad mögött (nagy előny: autóipari területen!)
  • angolul magabiztosan ki tudod fejezni magad (akár egy teljes angol nyelvű interjút tudsz vállalni),
  • nyitott vagy alkalmankénti külföldi utazásra, partnerlátogatásra,
  • nem szeretnéd a mindennapjaidat egy autóban tölteni, inkább irodában képzeled el magad,
  • értékesítői vénával áldott meg az ég :)
  • kiszámítható, fix fizetés, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz,
  • cafeteria, hogy feltöltődhess,
  • étkezési hozzájárulás, hogy nehogy üres legyen a hasad,
  • 15 Ft/km, amennyiben az autós bejárást preferálod,
  • törzsidős rendszer (09:00-15:00) hogy mindent el tudj intézni kényelmesen (akár magánjellegű dolgokat is).