Üzemvezető (barnamezős beruházás)

Referencia
4-10-40190

Nemzetközi partnerünk barnamezős beruházás keretein belül alakítja át magyarországi gyártóegységét. A csatlakozás időszerű Számodra, hiszen az első magyar mérnökök között lehetsz a csapat tagja!

ÜZEMVEZETŐ kollégájukat keressük!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • gyártás elindításának szakmai segítése,
  • termelési részleg munkájának tervezése, beosztása és szakmai felügyelete,
  • gyártási folyamatok kialakítása, munkautasítások elkészítése,
  • 3 műszakvezető és kb 40 operátor szakmai összefogása és támogatása,
  • auditokban való aktív részvétel,
  • együttmúködés a karbantartással.
Követelmények
  • közép- vagy felsőfokű műszaki végzettség,
  • min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás (közvetlen felettesed külföldi lesz)

Nagy előny:

  • festék-, műanyag, olaj vagy élelmiszeriparban már tapasztalatot szereztél
Előnyök
  • vonzó éves bónusz (évi 2 kifizetéssel),
  • angol nyelv napi szintű használata,
  • céges pool car használata,
  • szakmai kihívás egy új, induló cégnél felelősségteljes munkakörben!