Üzemeltetési mérnök

Referencia
4-10-40321

Zöldmezős beruházásként épülő ELEKTROMOS AUTÓIPARI partnerünk keresi újdonsült munkatársát ÜZEMELTETÉSI MÉRNÖK SZEMÉLYÉBEN. Ha szívesen gyarapítanád a már megszerzett tapasztalataidat létesítményüzemeltetés területen, Téged keresünk!

Üzemeltetési mérnökként ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • széleskörű mérnöki feladatok végrehajtása mérnöki szoftver és berendezés működtetésével,
  • a gyár épületgépészeti, elektromos és utility berendezéseinek stabil működéséhez szükséges munkák elvégzése és az ehhez szükséges dokumentációk kezelése, elkészítése, napra kész tartása (fűtési/hűtési rendszerek AHU; process folyadékhűtő rendszer; épületvillamosság; tűzbiztonsági jelzőrendszerek),
  • kiszolgáló épületek és irodahelyiségek infrastruktúrájának optimális működtetése (gáz, víz, villany, légkondicionáló, sűrített levegő),
  • a berendezések helyes működéséhez szükséges működési paraméterek, rajzok/dokumentumok, berendezések/rendszerek karbantartása, nyomon követése,
  • a módosításhoz, installáláshoz, az áthelyezéshez és elbontáshoz szükséges hivatalos eljárások ügyintézése,
  • a gyárban az energiafogyasztás felmérése, illetve hatékonysággal és energia megtakarítással kapcsolatos mérnöki munkák elvégzése,
  • együttműködés karbantartó technikus kollégákkal,
  • jelentések írása és adatok összegyűjtése a meglévő és mérnöki projektekről és tanulmányokról,
  • mechanikai berendezések és anyagok vásárlására vonatkozó előírások elkészítése,
  • technológiai berendezések irányításának fenntartása.
Követelmények
  • közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség (technikus vagy mérnök),
  • kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • részt vehetsz egy újonnan fejlődő cég életében, sokat tanulhatsz a tapasztalt szakmai vezetőktől és egy befogadó és támogató közegben fogsz dolgozni,
  • az alapbéren felül SZÉP összegű cafeteria és étkezési hozzájárulás üti a markod,
  • bejárásodat 15 Ft/km-rel támogatják majd.