Üzemeltetési és energiairányítási csoportvezető

Referencia
4-10-40455

Országos kereskedelmi bolthálózattal rendelkező, külföldi hátterű, ám nagy szabadsággal bíró partnercégünk keresi az új kollégáját az alábbi munkakörbe:

ÜZEMELTETÉSI ÉS ENERGIAIRÁNYÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Az ingatlanállomány folyamatos megfelelő műszaki színvonalon tartása
  • Gazdaságos működéséhez szükséges energiatudatos beruházások előkészítése, megvalósítása
  • Az üzletek üzemeléshez szükséges műszaki, hatósági iratok/engedélyek beszerzése
  • Tűzvédelmi-, és munkavédelmi szabályzat rendszeres felülvizsgálata
  • Az Üzemeltetési osztály szakmai irányítása, mely 3 fős csapatból áll
  • Kapcsolattartás tanácsadó céggel és társosztályokkal
  • A vállalat energiapolitikájának és az energiairányítási rendszer (ISO 50 001) működésének fenntartása, az éves energiairányítási auditok előkészítése
  • Energiairányítási Rendszer működtetéséhez kapcsolódó szabályozó dokumentumok elkészítése
  • Belső auditok szervezése, külső auditok támogatása
  • Beszállítók tendereztetése
Követelmények
  • Felsőfokú végzettség, ideálisan épületgépész vagy gépészmérnök területről
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat hasonló üzemeltetési, kivitelezési területen
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin

Előny: német vagy angol nyelvtudás

Előnyök
  • Az alapbéren felül céges autó is jár a pozícióhoz
  • Egy nagy ömállóságú és gyorsan, dinamikusan változó közegben végezheted a munkádat, egy igazán befogadó és professzionális csapatban
  • A cég folyamatos bővülésben van és a profiljuk szerint az elmúlt egy évben is stabilak tudtak maradni, sőt