Ügyfélszolgálati munkatárs (Újhartyán)

Referencia
103-6-42769

Precízen adminisztrálsz és kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel?

Akkor itt egy remek lehetőség!

Újhartyáni telephellyel rendelkező, szigeteléssel és épületburkolással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba új munkatársat.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Árajánlatok készítése, továbbítása az ügyfelek részére
  • Szoros együttműködés az értékesítéssel
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a nemzetközi logisztikával
  • Heti fuvartervek készítése
  • Speciális kérések továbbítása az illetékes kollégáknak
  • A megrendelések, projektek határidőinek figyelemmel kísérése
Követelmények

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • Rendelkezel legalább középfokú angol nyelvtudással, szóban és írásban
  • Szívesen kommunikálsz telefonon és e-mailben is
  • Nem okozna gondot a kocsival való bejárás
  • Szeretnél egy nyitott, kiegyensúlyozott csapat tagja lenni
Előnyök

Milyen juttatásokban lehet részed?

  • Bejárási támogatás
  • Éves bónusz
  • Angol nyelvtanfolyam
  • Csapatépítő rendezvények
  • Tagja lehetsz egy olyan cégnek, amelynek fontos a társadalmi felelősségvállalás és fenntarthatóság