Ügyfélszolgálati munkatárs

Referencia
1-6-41011

Partnerünk a borászat területén tevékenykedik, célja, hogy a magyarországi szőlő-bor ágazat piacképes legyen és fenntartható módon működjön.

Támogató csapatukat szeretnék bővíteni első körben két új kollégával, akik egy új belső rendszer (e-pincekönyv) bevezetésével kapcsolatban felmerülő kérdésekben segítenék a vidéki borászokat.

Az ügyfélszolgálatos kollégák az alábbi feladatokból vehetik ki részüket:

  • Bejövő hívások kezelése
  • Adatkezelés, adatrögzítés
  • Kapott bejelentések kezelése és fogadása ticket rendszerben
  • Jogosultságkezelési problémák megoldása
  • Általános tájékoztatásnyújtás az e-pincekönyvvel kapcsolatban
Követelmények

A sikeres jelentkezéshez az alábbi feltételek megléte szükséges:

  • Ügyfélközpontúság
  • Kommunikatív személyiség
  • Pontosság, monotonitástűrés
  • Szőlész- borászati tanulmányok/ érdeklődés előny
  • Ügyfélszolgálati pozícióban szerzett tapasztalat előny
  • Idegennyelvtudásra nincs szükség
Előnyök

Amiért megéri pályázni:

  • Betanulást követően heti 1-2 alkalommal dolgozhatsz otthonról :)
  • Az alapbéren felül utazástámogatást és cafeteriát tudnak biztosítani
  • Rendszeres borkóstolókon, csapatépítőkön vehetsz részt
  • Családias hangulatú, mégis kkv-ra jellemző pezsgő hétköznapok várnak Rád