Ügyfélszolgálati és logisztikai munkatárs

Referencia
1-1-40702

Szereted a stabilitást, a kiszámíthatóságot és ha pontosan tudod mit várnak el tőled a munkád során?

Partnercégünk Budaörsi telephelyén pontosan egy ilyen pozíció vár Rád, mint Ügyfélszolgálati és logisztikai munkatárs.

Milyen feladatokkal találkozhatsz nap, mint nap?

  • Megrendelések feldolgozása SAP-ban
  • Vevői adatok rögzítése
  • Összekészíteni és becsomagolni a raktárból rendelt árukat
  • Kapcsolatot tartani a gyártókkal, megrendelőkkel szóban és írásban
  • Irodaszerek rendelése
  • Alkalmanként a weblap karbantartása
  • A posta összekészítése
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Magabiztosan kommunikálsz angolul írásban és szóban
  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel
  • Ismered a Microsoft Office programokat
  • Szívesen dolgoznál adminisztrációban
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
Előnyök

Az alábbi juttatásokkal díjazzák munkádat:

  • Cafetéria
  • Bérlettérítés
  • Éves bónusz
  • Családias közeg
  • Hosszútávú kiszámíthatóság