Treasury Supervisor - Tatabánya

Referencia
103-7-43041

Tatabányai gyártócég keres Treasury Supervisort két fős csapata élére. A leendő szakértő felelne minden olyan tevékenységért, ami corporate oldalról a treasuryt érinti.

A pozíció az alábbi feladatokból tevődik össze:

  • Hitelkeretek és hitelkondíciók kitárgyalása
  • Likviditás-kezelés
  • Bankgaranciák kezelése
  • Cash-flow menedzsment
  • Csoportos devizafedezeti szabályzat bevezetése
  • Treasury Management System (TMS) bevezetése
  • Treasury szabályzatok és folyamatok kidolgozása
  • Kockázatcsökkentési stratégiák kidolgozása
  • A banki partnerekkel és pénzintézetekkel kialakított stratégiai partnerség kiterjesztése
  • Képzés/támogatás nyújtása a junior treasury kollégáknak
  • Megoldások feltárása a pénzügyi kockázatok fedezésére
Követelmények

A legfontosabb elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség pénzügyi területen
  • Minimum 5 éves releváns tapasztalat treasury területen
  • Erős Excel tudás
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó hozzáállás
  • People management skillek
  • Magyar adórendszer ismerete
  • IFRS alapszintű ismerete előny
Előnyök

Az alapbéren felül az alábbi juttatások biztosítottak:

  • Cafeteria biztosítása
  • Bejárás-támogatást vehetsz igénybe
  • Törzsidőben dolgozhatsz
  • A multi környezet és külföldi kollégák gondoskodnak az angolod szintentartásáról