Treasury Munkatárs

Referencia
103-7-42505-3

Amennyiben érdekell a treasury világa, magabiztosan kommunikálsz angolul és rendelkezel könyvelői/pénzügyi asszisztensi tapasztalattal, esetleg bank szektorban dolgoztál korábban, ne habozz, várjuk a jelentkezésed!

A pozíció az alábbi feladatokból tevődik össze:

  • Banki átutalások elkészítése, automatikus átutalási csomagok összeállítása
  • Bankszámla hozzáférési jogok, folyószámlák kezelése
  • Bankszámlák nyitása és zárása
  • Segítségnyújtás a KYC folyamatban magyar és külföldi partnerbankoknál
  • Pénzforgalmi előrejelzés, pénztári napi jelentés és egyéb pénzforgalmi jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a pénzügyi csapatokkal és funkciókkal a cashflow-előrejelzési tényezőket illetően
  • Vállalatközi hiteltranzakciók feldolgozása treasury management rendszeren belül (SAP-TR)
  • Tesztelés treasury management rendszerben (SAP-TR)
  • Segítségnyújtás a Treasury Managernek a projektmunkában
  • A bankgarancia folyamatok támogatása
  • Folyamatjavító kezdeményezések ösztönzése, beleértve a tevékenységek ésszerűsítését és a treasury rendszer (SAP-TR) használatának javítását.
  • Általános ügyintézés
  • Ad hoc projektekhez és elemzésekhez való hozzájárulás
Követelmények

Mi kell ahhoz, hogy Te legyél a sikeres pályázó?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség pénzügyi területen
  • Minimum 1 éves releváns tapasztalat pénzügyi/treasury területen
  • Erős Excel tudás
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven elengedhetetlen
  • Határidőre történő munkavégzés
  • Problémamegoldó hozzáállás
  • Tanulásra és a fejlődésre való nyitottság
Előnyök

Az alapbéren felül az alábbi juttatások várnak Rád:

  • Cafeteria biztosítása
  • Bejárás-támogatást vehetsz igénybe
  • Törzsidőben dolgozhatsz
  • A multi környezet és külföldi kollégák gondoskodnak az angolod szintentartásáról