Toborzási munkatárs - Szigetszentmiklós

Teljes munkaidős
Teljes otthoni munkavégzés
Irodai munkavégzés
Referencia
103-14-43274

Szigetszentmiklósi partnerünk csapata várja toborzói munkatárs pozícióban azt a kollégát, aki kreatív, szereti az izgalmas projekteket és nem riad vissza egy-egy rendezvény megszervezésétől sem.

Az alábbi feladatkör tartozna hozzád:

· Toborzás-kiválasztási folyamatok működésének biztosítása szellemi és fizikai pozíciókra

· A kiválasztási folyamat teljes körű adminisztrációja, a folyamat hatékonyságának növelése

· Potenciális jelöltek felkutatása különböző adatbázisokban és a közösségi médián keresztül

· Interjúk és tesztek szervezése, lebonyolítása és kiértékelése

· Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció, belső adatbázis kezelése

· Kapcsolattartás a toborzó- és kölcsönző cégek képviselőivel.

· HR adatok nyilvántartása, riportok, kimutatások, statisztikák készítése.

· Részvétel a regionális, illetve a helyi kezdeményezésű HR projektek végrehajtásában.

Követelmények

Téged keresünk, ha…

· rendelkezel felsőfokú végzettséggel

· van már 2-3 év toborzásban szerzett tapasztalatod

· magabiztosan használod az angolt írásban és szóban egyaránt

· ms office felhasználói szintű ismerete

· önállóság és proaktivitás jellemez

Előnyök

Amit partnerünk kínál munkádért cserébe:

· Élet és egészségbiztosítás

· Éves bónusz

· Cafeteria

· Stabil vállalat, hosszú távú, megbízható munkalehetőség

· Dinamikus csapat, jó munkakörülmények