Teszt mérnök

Referencia
101-10-42268

Az egyik telekommunikációs eszközök javításával foglalkozó multinacionális partnercégünkhöz keresek TESZT MÉRNÖK pozícióba kollégát Budapestre.

Várjuk JUNIOR és SENIOR kollégák jelentkezését is ! Ha tanulmányaid utolsó félévében jársz vagy, ha szereztél már több év releváns tapasztalatot, akkor jelentkezz hozzánk !

Milyen feladataid lesznek ?:

  • A tesztelési folyamatok kialakítása és fejlesztése;
  • Új termékek bevezetése, és a már meglévő termékek gyártásának támogatása;
  • Gyártási folyamatok automatizálásában való részvétel;
  • Tesztdokumentációk elkészítése;
  • Anyavállalattal és a csapatokkal való kapcsolattartás angol nyelven is.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel befejezett, vagy folyamatban lévő VILLAMOSMÉRNÖKI tanulmányokkal;
  • Középfokú végzettséged van és mellette több év releváns szakmai tapasztalatot szereztél;
  • Az elektronikai áramkörök nem okoznak fejtörést;
  • Aktívan használod az angolt szóban és írásban is;
  • Nem riadsz vissza az önálló munkavégzéstől.
Előnyök

Amit partnerünk kínál:

  • Alapbéren felüli juttatás;
  • Rugalmas munkaidő és Home Office lehetőség;
  • Stabil vállalati háttér és fejlődési lehetőség;
  • Folyamatos továbbképzési lehetőségek.