Test Manager

Referencia
100-16-42546

Partnerünk müncheni központtal és több mint 10 000 alkalmazottal világszerte egy globális együttműködésen keresztül támogatja az innovációt. Egy nagy pénzügyi csoport informatikai szolgáltatójaként az ő feladatuk az infrastruktúra, az alkalmazások és szolgáltatások optimalizálása, átalakítása és innovációja a legjobb ügyfélélmény megteremtése érdekében.

Főbb feladatok:

  • Teszteléshez szükséges környezetek menedzselése;
  • Integrációs, funkcionális és regressziós tesztek tervezése, tesztesetek írása és karbantartása, teszteléshez kapcsolódó dokumentációk készítése, végrehajtása;
  • Teszteredmények dokumentálása, hibakezelés;
  • Hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel, rendszerszervezőkkel, rendszertámogatókkal;
  • Üzleti tesztelés támogatása;
  • Napi átadási folyamatok menedzsmentje;
  • Belső és külső audit előkészítése, koordinálása.
Követelmények

1-3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat;

  • Angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség;
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, adatbázis-kezelő-, verziókezelő- és operációs rendszerek, tesztmenedzseri eszközök, SQL (PL/SQL Developer).
  • A jelölt tudásának és kompetenciáinak megfelelő versenyképes fizetési csomag
  • Éves pénzügyi bónusz – egyéni célok alapján
  • Minősített képzések széles választéka
  • Lehetőség meglévő és új készségek fejlesztésére
  • Home office lehetőség