Tervezőmérnök

Referencia
101-10-42753

Az egyik termelő partnerünkhöz keresünk Tervezőmérnök pozícióba kollégát a Szigetszentmiklóson található telephelyükre.

Ha szeretnél részt venni új projektekben és a fejlesztési folyamatokban, valamint van már pár év releváns szakmai tapasztalatod, akkor jelentkezz bátran !

Milyen feladatok várnak Rád?:

  • Alkatrészek és gépegységek tervezése SolidWorks programmal;
  • 3D modellek készítése a már meglévő alkatrészekről;
  • Részletes műhelyrajzok megalkotása;
  • Gyártási folyamat fejlesztésére való javaslatok kidolgozása;
  • Új projektekben való aktív részvétel és szoros kapcsolattartás a társosztályokkal.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel;
  • Szereztél már 2-3 év releváns szakmai tapasztalatot;
  • Nem okoz problémát az angol nyelv napi szintű használata;
  • SolidWorks ismereteidet már a gyakorlatban is használtad.
Előnyök

Amit partnerünk kínál:

  • Alapbéren felüli cafetéria;
  • Élet és egészség biztosítás;
  • Bejárás támogatás;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és változatos feladatok.