Területi képviselő (Nyugat-Magyarország)

Referencia
4-23-41567

Legláabb két éve már autóipari területen értékesítesz? Szeretnéd magad kipróbálni egy új közegben és nem ijedsz meg a sok utazástól belföldön?

Autóiparban érdekelt és nagy múltra visszatekintő partnerünk keresi új kollégáját az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Feladataid lesznek:

  • Új ügyfelek szerzése és akvirálása, portfolió bővítése autóiparon kívül is
  • Meglévő partnerek gondozása és a náluk felmerülő igények lereagálása
  • Fontos üzleti partnerek felé első kontakt személyként fellépni
  • A folyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése, a szerződéskötésben már csak részben leszel benne, ebben kapsz segítséget
  • A termékekkel kapcsolatos folyamatos információ áramlás biztosítása, a termeléssel és a projektmenedzsmenttel
Követelmények
  • Legalább középfokú végzettség
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat AUTÓIPARBAN szerzett értékesítési vonalról
  • Kommunikációképes német nyelvtudás, angol nyelvismeret előny
  • Proaktív, határozott és energikus személyiség
  • A cég partnerhálózata országosan van, neked ideálisan a lakhelyed Észak-Nyugat Magyarországon található
  • Alapbér+ havi teljesítményarányos jutalékos konstrukció egyéni megállapodás alapján
  • Céges autó teljeskörű magánhasználatra
  • Cafeteria csomag SZÉP kártyára
  • Esetenként home office lehetőség
  • Befogadó és támogató légkör