Területi Képviselő (Kecskemét és vonzáskörzete)

Referencia
1-23-39917

A magyarországi élelmiszeripar meghatározó szereplője keresi új tapasztalatokra éhes kollegáját Területi Képviselő pozícióba.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • személyes látogatások általi képviselet kis, és nagykereskedelmi egységekben/üzletekben,
  • újabb értékesítési pontok behozatala,
  • túraterv önálló és hatékony összeállítása, illetve rendszeres felülvizsgálata,
  • túraterv szerinti boltlátogatások elvégzése,
  • adott esetben reklamációkezelés.
Követelmények

Ahhoz, hogy sikeres pályázó legyél mindössze csak az alábbiakra van szükséged:

  • tapasztalatodra Területi Képviselő pozícióban FMCG területen,
  • B kategóriás jogosítványodra,
  • angol nyelvtudás előny.
Előnyök

Miért érdemes minél hamarabb jelentkezned?

  • egy megbízható, stabil hátterű cég vár,
  • a betanítási folyamról is gondoskodnak, hogy minél magabiztosabban érezhesd majd magad a pozíciódban,
  • egy 5 ajtós személygépkocsi segítheti minden napjaidat a munkában és a magánéletben is,
  • béren felüli bónusz és cafeteria,
  • nincs szükség irodai jelenlétre, így az adminisztratív részét a munkádnak otthonról is elvégezheted,
  • akár azonnal kezdhetsz.