Területi képviselő - energia munkaterületi megoldások (Milwaukee Hungary)

Referencia
4-23-40589

A Techtronic Industries a világ egyik piacvezető szereplője a elektromos kéziszerszámok, kerti gépek és padlóápoló készülékek tervezésének, gyártásának és értékesítésének területén. Termékeinket egyéni ügyfelek, szakemberek és ipari felhasználók részére kínáljuk otthoni, illetve a karbantartó- és az építőiparban történő alkalmazásra. Üzleti startégiánk az erős márkákon, innovatív termékeken, kiváló teljesítményen és a kultúránkat előremozdító kiváló szakembereken alapul. A márkáink rendkívül népszerűek – növekedésünk a legnagyobb az otthonfejlesztési és építőipari ágazatokban, mivel teljes szívvel elkötelezettek vagyunk kiemelkedő, erős márkákra épülő portfóliónk kiterjesztésében. Folyamatos innovációkkal és olyan hozzáadott értékekkel bővülő, megbízható új termékekkel látjuk el márkáinkat, amelyek kielégítik ügyfeleink egyéni igényeit.

milwaukee8

Áttekintés:

A munkaterületi megoldásokhoz (JSS) kapcsolódó feladatkört betöltő személy felelős azért, hogy azonosítsa a kulcsfontosságú végfelhasználókat és előmozdítsa ezek áttérését a Milwaukee márkára hideghívásokon keresztül, illetve közös értékesítési célú hívások kezdeményezése révén értékesítőinkkel vagy az ő nevükben. A kulcsfontosságú céliparágak a következők: energiaipar, bányászat. A feladatkör magába foglalja továbbá az ezekkel a felhasználókkal történő ismételt/nagyobb mértékű üzletkötés biztosítását és előmozdítását, végül pedig az értékesítési teljesítmény javítását, illetve kapcsolatok kiépítését a megadott földrajzi területen.

Fő feladatok:

  • Egyéni ügyfélportfólió megtervezése és menedzselése az üzleti stratégiával és a kitűzött célokkal összhangban
  • Elektromos kéziszerszámválasztékunk és tartozékaink bemutatása meglévő és új, végfelhasználó szakemberekből álló ügyfélbázisunknak és nagy megrendelők megszerzése a Milwaukee márka részére
  • Hatékony megoldások és műszaki támogatás biztosítása a Milwaukee innovatív termék- és szolgálatáskínálatának vonatkozásában
  • Végfelhasználók képzése és oktatása a Milwaukee termékek teljesítményelőnyével és biztonságos használatával kapcsolatban
  • Biztosítani a vállalat termékeinek és szolgáltatásainak folyamatos népszerűsítését már meglévő és lehetséges új vevőkkel történő folyamatos kapcsolatfelvétel, illetve új üzleti lehetőségek felkutatása révén
  • Megfelelő híváscélok meghatározása a CRM-ben és nyomon követő intézkedések megtervezése az ügyfélkapcsolatok fejlesztése és sikerre vitele érdekében
  • A CRM napi szintű frissítése az átfogó és részletes információs adatbázis fenntartásának biztosítása érdekében
  • Magas szintű termékismeret, kereskedelmi ismeretek és használati ismeretek fenntartása
  • A piaci versenytársak tevékenységének figyelemmel kísérése és ezek jelentése
  • Szakmai vásárokon, kiállításokon és vállalati rendezvényeken való részvétel
  • További, eseti jellegű feladat elvégzése a közvetlen felettese megbízásából
Követelmények
  • Legalább 2 év sikeres értékesítési tapasztalat (melynek során elérte a kitűzött célokat), különös hangsúllyal a végfelhasználói/kereskedelmi értékesítésre
  • Lehetőleg az energia iparágban szerzett tapasztalat vagy ezzel kapcsolatos ismeretek; előny, ha ezek eszközökkel és szolgáltatásokkal kapcsolatosak
  • A krimpelés és vágás területén szerzett szakértelem, illetve világítási megoldásokkal kapcsolatos ismeretek
  • Gyakorlatias gondolkodás és műszaki fogékonyság, amely tanulásra és új termékek használatára való hajlandósággal és műszaki ismeretekkel társul
  • Ambíció karrierépítésre egy haladó gondolkodású vállalkozásnál
  • Jó kommunikációs, prezentációs, tárgyalási és kapcsolatépítési készség a vállalaton belül és kívül is
  • Informatikai készségek, pl. CRM, MS Office, PowerPoint, Internet, stb.
  • Kiemelkedő tervező- és időgazdálkodási készség
  • Közvetlen és pozitív személyiség, aki képes egy gyorsan változó és növekvő csapat részeként dolgozni
  • Motiváltság és képesség az új üzleti lehetőségek felismerésére
  • Hajlandóság szükség esetén az otthonától távol történő munkavégzésre, illetve alkalmanként hétvégi munkavégzésre (előzetes megbeszélés szerint)
  • Büntetőpontoktól mentes jogosítvány
  • Angol nyelvtudás – tárgyalóképes szint
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon, autó, bemutatóeszközök)
  • Munkavállalói szerződésen alapuló foglalkoztatás (alapfizetés + bónuszok)
  • Feladatalapú munkaidő, magas szintű önállóság és nagy felelősség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos képzések a termékekkel kapcsolatban
  • Magánegészségügyi ellátás
  • SZÉP-kártya juttatások