Területi Képviselő

Referencia
4-23-39632

Anyagmozgatási szektorban targonca értékesítési és bérbeadási területen tevékenykedő partnerünk számára keresünk TERÜLETI KÉPVISELŐ pozícióba új kollégákat országosan több területre ( Budapest és Pest megye, Heves vagy Nógrád megye, illetve Bács-Kiskun+ Békés+ Csongrád vagy Jász-Nagykun-Szolnok megye).

Területi képvielőként az alábbi feladataid lesznek:

  • Személyes kapcsolattartás a partnerekkel
  • Anyagmozgatási megoldások, gépek bemutatása és értékesítése meglévő valamint új ügyfelek felé ( körülbelül 25-75% arányban)
  • Műszaki szaktanácsadás és segítségnyújtás
  • Személyreszabott, az ügyfél igényei alapjánkialakított megoldási javaslatok kidolgozása
  • Tárgyalások lebonyolítása és szerződések megkötése
  • Adminisztratív feladatok, példásul forgalomelemzés, piacfigyelés
Követelmények

Mire van szükséged, hogy Te lehess a legújabb értékesítési tanácsadó a csapatban?

  • Műszaki végzettségre (közép- vagy felsőfokú) és erős technikai tudásra
  • 2-3 éves műszaki értékesítésben szerzett tapasztalatra (elsősorban munkagépek, mérlegek, liftek, haszongépjárművek terén)
  • Erős kommunikációs készségre és meggyőzőképességre
  • Középfokú angol nyelvtudásra (mert vannak partnerek, akikkel ez lesz a közös nyelv)

Mit is várhatsz az elvégzett feladatokért cserébe? - természetesen a bérezésen túl:

  • Kiváló juttatási csomagot: bónusz, autó (magánhasználatra is), laptop és telefon
  • Egy elsimert céget, ami a hátteredet biztosítja és prémium termékeket, amiket jó szívvel tudsz majd képviselni
  • Motiváló feladatkört, amely egyszerre operatív és stratégiai feladatok kombinációja
  • Egy összetartó és innovatív csapatot, aminek a tagjai szeretnek együtt dolgozni, de önállóan is kiválóan elboldogulnak
  • Házon belüli betanítási tréningeket és a termékinnovációknak köszönhetően folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget