Termeléstervező

Referencia
101-21-42410

Az egyik mezőgazdasági gépek gyártásával és fejlesztésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Termeléstervező pozícióba kollégát Mosonmagyaróvárra.

Ha érdekel egy innovatív vállalat működése és szívesen megtanulnál új folyamatokat, akkor jelentkezz hozzánk !

Milyen feladatok várnak Rád?:

  • Gyártási ütemezés tervezésének támogatása a rendelkezésre álló erőforrások figyelembe vételével;
  • Szoros együttműködés a beszerzési osztállyal;
  • Gyártások nyomon követése;
  • Gyártáshoz szükséges adminisztráció elkészítése a vállalati rendszerben;
  • Logisztikai projektekben való aktív részvétel, anyagszükséglet tervezése, készletszintek nyomon követése.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Logisztikus, vagy gyártástechnológus felsőfokú végzettséged van;
  • Rendelkezel legalább 3 év releváns szakmai tapasztalattal;
  • A német nyelv aktív használata nem okozna problémát (legalább középfokon);
  • Fémiparban szerzett tapasztalatod előnyt jelent.
Előnyök

Amit partnerünk kínál:

  • Dinamikusan fejlődő, hosszú távú munkahely;
  • Alapbéren felüli juttatások (jutalék, jutalmak és prémium)
  • Rugalmas munkaidő;
  • Családias, összetartó csapat.