Termelésirányító (Belgium - több műszakos, autóipari üveggyártás)

Referencia
1-18-42220

Dolgoztál már Európa másik országában? Most gondolkozol azon, hogy kipróbáld magad külföldön is? Belgium is eszedbe jutott, mint lehetséges célállomás?

Ha bármelyik kérdésre igen a válaszod, akkor érdemes tovább olvasnod!

Nemzetközi partnerünk az autóipari szegmensben gyárt prémium üvegfelületeket luxus autó márkák, teherautók és versenyautók számára. Belgiumban két telephelyen folyik a gyártás. Folyamatos növekedés jellemzi őket és nagyon nyitottak magyar tehetségekre is.

Például a következő pozícióban várnak szeretettel!

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ

Feladataid lesznek:

  • Termelési tevékenység felügyelete, minőség ellenőrzése
  • Munkafolyamatok szervezése, feladatok kiosztása
  • A munkabiztonsági szabályok és az 5S rendszer fenntartása a hozzád tartozó termelési területen
  • Ha bármilyen probléma felmerülne a termelés során, riportálsz róla a felettesednek
  • Mindennapos egyeztetés a minőségbiztosítási és munkabiztonsági csapattal a termelés menetéről
  • A hozzád tartozó operátor csapat koordinálása, motiválása
  • Biztosítani a termelési egységed folyamatos alapanyag ellátását
  • Termelési adatok lekövetése SAP-ban
Követelmények
  • Min. középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, hiszen multinacionális környezetben kell helyt állnod
  • Min. 2 év termelés irányításában szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret előny
  • 1 műszakos és 2-3 műszakos munkavégzésre is keresünk embert, előfordulhat a hétvégi munkavégzés is - mindez ésszerű keretek között, a munka-magánélet egyensúlyát figyelembe véve
  • Azon túl, hogy nemzetközi munkakörnyezetben dolgozhatsz egy nívós és magas minőségű termékeket gyártó vállalatnál...
  • ha egyedül, ha családoddal költöznél, mind anyagi, mind erőforrásbeli támogatást nyújt a cég
  • az első két hónap lakhatását ők fizetik és biztosítják (hotel/Airbnb)
  • 39 órás munkahét és évenkénti hazalátogatási költség
  • fix 13. havi fizetés és egészségbiztosítás.