Termelési Kontroller (medior/szenior)

Referencia
103-7-42250

Nemzetközileg is kiemelkedő, ipari automatizációval foglalkozó vállalat egy medior szintű és egy tapasztalt Termelési Kontrollerrel szeretné bővíteni csapatát. A magabiztos Excel és az angol nyelvtudás elengedhetetlen.

A leendő szenior kolléga helyettesítené időszakosan a kontrolling vezetőt, így arra a pozícióra mindenképp tapasztalt szakemberek jelentkezését várják, a medior pozíció esetében 2-3 éves releváns szakmai háttér is elegendő lehet.

Fő feladatok:

  • Rendszeres és ad-hoc riportok, forecastok készítése
  • Auditok, havi zárások támogatása
  • Részvétel a vállalat negyedéves és éves pénzügyi tervezési folyamataiban
  • Terv-tény elemzés
  • Vállalati KPI-ok folyamatos nyomon követése
  • SAP CO modul kulcsfelhasználó
  • Proaktív költségvetés kontroll
  • Menedzsment támogatása a tervezési és irányítási feladatokban, döntéselőkészítő folyamatokban
  • Szoros üzleti partneri együttműködés a költséghely felelősökkel, területi vezetőkkel
Követelmények
  • Közgazdász végzettség
  • Min.3-5 év kontrolling területen szerzett tapasztalat (pénzügyi/termelési kontrolling)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló Excel ismeret
  • Analitikus képességek
  • Power BI és SAP Hana ismeret előny
Előnyök
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Év végi bónusz
  • Árbevétel alapú prémium
  • Heti 2 nap Home Office
  • Előrelépési lehetőségek biztosítása
  • Folyamatos fejlesztések cégen belül