Termelési csoportvezető

Referencia
101-18-42302

Amerikai hátterű partnerünk egy izgalmas szegmenst képvisel a világpiacon: játékgépek összeszerelésével foglakoznak. Magyarországi csapatuk első embereit keressük most hozzájuk.

Termelési csoportvezetőként az alábbi feladatokra számíthatsz náluk:

  • a csapatodba tartozó technikus kollégák irányítása, people management
  • munkavégzés koordinálása
  • rendszerek és folyamatok fejlesztése
  • a követelmények, szabályok meghatározása és betartása
  • részvétel a kiválasztásban, képzésben és teljesítményértékelésben
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • 4-5 év tapasztalat releváns területen
  • csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás
  • SAP tapasztalat előnyt jelent
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • részt vehetsz egy új csapat és új folyamatok kialakításában
  • egy stabil hátterű, folyamatosan bővülő, terjeszkedő vállalat része lehetsz
  • előrelépési- és kapcsolatépítési lehetőségek várnak nemzetközi viszonylatban is
  • rugalmas munkaidő és alapbéren felüli juttatási csomag