Termelési csoportvezető

Referencia
1-18-41740

Megbízó partnerünk egy több ezer fős vállalat magyarországi képviselete. Eredményeikkel és mérnöki fejlesztési központjuk innovációival egyaránt hozzájárulnak a jövő autóipari termékeinek megalkotásához.

Az alábbi pozícióra keressük új munkatársukat: Termelési csoportvezető

Főbb feladatok:

  • A termelési csoport munkabiztonsági előírásainak betartatása
  • A cég üzleti tervének megfelelő termelési mutatók teljesítésének ellenőrzése, folyamatos fejlesztése és eltérés esetén intézkedések meghatározása
  • Termelési terület operatív tevékenységének irányítása
  • Az üzleti terv eléréséhez szükséges stratégiák kidolgozásában való részvétel, költségoptimalizálás
  • A szakterülethez kapcsolódó szabályzatok és a belső folyamatok kialakítása és naprakészen tartása
  • A területhez tartozó folyamatmérnökök, műszakvezető, sorvezetők vezetése
  • Az új munkatársak betanításának biztosítása, a munkavállalók teljesítményeinek értékelése, fejlesztése
  • Kapcsolattartás a támogató osztályokkal és más telephelyekkel
  • Vevői auditok koordinálása
Követelmények

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú műszaki végzettség gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki területen
  • Legalább 5 év iparban szerzett, illetve munkavállalók irányításában legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • Középfokú szintű angol kommunikációs készség
  • Problémamegoldó eszközök ismerete (pl. 8D, Ishikawa, 5 why)
  • Lean gyártási alapelvek ismerete (pl. System & Point CIP)
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • A szakmai kihívásokat jó légkörben, kreatív munkakörnyezetben, együttműködő csapat részeként élheted meg
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai és személyes fejlődésed sokoldalú támogatása
  • Cafeteria, munkábajárás támogatása, home office lehetőség